Strona sekcji szybowcowej

Ogólne ogłoszenia oraz tematy dotyczącego działania forum, propozycje zmian, nowych kategorii, pytania.

Strona sekcji szybowcowej

Postprzez aleksander.godlewski » 30 mar 2012, o 16:17

Witam wszystkich,
Z powodu pewnych komplikacji związanych z niewyjaśnieniem praw do własności strony, strona została wyłączona a link wskazuje na forum.
Wszystkie zdjęcia które tam były przeniosę na forum a pliki stref które nam tak dzielnie Pan Artur robi prosiłbym o publikowanie również na forum.
W przypadku pytań, niejasności proszę o kontakt ze mną.
aleksander.godlewski

Re: Strona sekcji szybowcowej

Postprzez Artur » 31 mar 2012, o 10:02

Dziękuję za uznanie mojej "dzielności".W istocie jest ona niezbędna...
Do czasu uruchomienia NASZEJ STRONY SZYBOWCOWEJ i przywrócenia jej dotychczasowego administratora Wojtka Laskowskiego, któremu serdecznie przy tej sposobności dziękuję za dotychczasowy wkład pracy i poświęcony czas na jej prowadzenienie, wstrzymuję publikowanie stref przestrzeni powietrznych EPWW na stronach AWr.
Pliki przygotowuję dla firmy NAVITER i dla Johna Leibachera, właściciela
strony "Worldwide Soaring Turnpoint Exchange" na
http://soaringweb.org/Airspace. Tam też zainteresowani mogą je pozyskiwać.
Pozdrawiam
Artur
Artur

Postprzez aleksander.godlewski » 31 mar 2012, o 15:20

Strona Panie Arturze nie będzie uruchomiona bo nie ma takiej potrzeby.
Forum spełnia wszystkie potrzeby i generuje mniej pracy przy jego utrzymaniu.
Ja również dziękuję Wiktorowi Moskwa dzięki któremu strona powstała oraz Wojtkowi Laskowskiemu który mógł jeszcze zarobić na latanie dzięki utrzymaniu strony a który z oferty nie skorzystał roszcząc prawa do wykonania strony.

Rejestracja nowych użytkowników została przywrócona.

Z nowych rzeczy w wolnym czasie za darmo i bez prawa do własności mam zamiar wykonać :
- listę mailingową aby każdy dostawał info na emaila.
- system rezerwacji samolotów
- system rozliczania lotów o ile ten z aplikacji którą posiadamy nie zda relacji.
aleksander.godlewski

Postprzez bartek.wilczek » 31 mar 2012, o 20:31

Daj znać jak się będziesz zabierał za system do rezerwacji/chronometrażowania. Na applikacjach webowych zęby zjadłem i myślę, że mógłbym pomóc.
Bartek Wilczek
bartek.wilczek

Postprzez Artur » 1 kwi 2012, o 08:22

Przyznaję rację, że przywrócenie funkcjonowania strony sekcji jest nie tylko nie potrzebne ale stanowi wręcz zgrożenie. Stanowiła ona wyłom w zaduchu szymanowskiego grajdołu umożliwiając prosty dostęp do zasobów sekcji i wiedzy o naszej działalności osobom nie zweryfikowanym - doplyw świeżego powietrza. Jak do tej pory nikt nie zachorowal na gruźlicę od zaduchu ale nie jeden zszedł z tego świata od nadmiaru świeżego powietrza o czym dokładnie wiedzą ci co czynnie uczestniczyli w organizacji, w swoim czasie, "wycieczek" za Ural.
A zdrowie przede wszystkim...
Zdekonspirowany Artur
Artur

Co się dzieje ze stroną sekcji szybowcowej?

Postprzez jantar15 » 4 maja 2012, o 07:43

Jak w temacie , po kliknięciu na link do strony sekcji uruchamia się forum...

SP
Ostatnio edytowano 4 maja 2012, o 14:08 przez wojtek.laskowski, łącznie edytowano 1 raz
Powód: temat przesunąłem do poprawnego tematu. Pozdrawiam
jantar15

Powrót do Administracja forum