Ankieta! Proszę o wzięcie udziału!

Ogólne ogłoszenia oraz tematy dotyczącego działania forum, propozycje zmian, nowych kategorii, pytania.

Oceń nową wersje strony Sekcji szybowcowej

Ankieta wygasła 28 kwi 2013, o 10:21

Bardzo mi się podoba
2
13%
Podoba mi się
11
73%
Nie podoba mi się
1
7%
Poprzednia wersja była lepsza
0
Brak głosów
Strona Sekcji jest nie potrzebna wystarczy forum
1
7%

Liczba głosów : 15

Ankieta! Proszę o wzięcie udziału!

Postprzez wojtek.laskowski » 8 mar 2013, o 10:21

Uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi na powyższe pytanie! :)
Wojciech Laskowski
wojtek.laskowski
Administrator

Re: Ankieta! Proszę o wzięcie udziału!

Postprzez m.rotko » 9 mar 2013, o 10:42

Cala strona AWr moglaby byc w takim stylu, jedyne co bym zmienil:
- kadrowanie zdjec (moge sie tym zajac i jeszcze wybrac jakies inne ciekawe, oraz przygotowac je zeby bylo ladniejsze i kazde w tym samym stylu, potrzebuje tylko docelowy rozmiar)
- na dole bym wyrzucil te zakladki: pogoda - zbedne, sa odnosniki do stacji pogodowej jak i do imgw itp
- to same ze statystykami, juz rzadko sie je widuje...
- linki ktore tam sa wrzucilbym do osobnej katagori

ps. skad sie tutaj wzielo zdjecie pletwonurka ? ;)
Pzdr, Michal
m.rotko

Postprzez wojtek.laskowski » 10 mar 2013, o 20:37

m.rotko napisał(a):- kadrowanie zdjec (moge sie tym zajac i jeszcze wybrac jakies inne ciekawe, oraz przygotowac je zeby bylo ladniejsze i kazde w tym samym stylu, potrzebuje tylko docelowy rozmiar)

rozmiar 735x489
m.rotko napisał(a):- na dole bym wyrzucil te zakladki: pogoda - zbedne, sa odnosniki do stacji pogodowej jak i do imgw itp

Kiedyś już mieliśmy rozmowę na ten temat, ale chyba na stronie dyskusyjnej stworzonej przez Mariusza Koneckiego - wskrócie dział Planowanie jest dość ważny. Podobne linki były już na poprzedniej stronie Sekcji Szybowcowej. Może zaproponujesz jakieś inne strony do tego działu, które pomagają w planowaniu lotów.
m.rotko napisał(a):- to same ze statystykami, juz rzadko sie je widuje...

sugerowałem się innym stronami Aeroklubów np. Aeroklub Bydgoski
m.rotko napisał(a):- linki ktore tam sa wrzucilbym do osobnej katagori

proszę o propozycje
m.rotko napisał(a):ps. skad sie tutaj wzielo zdjecie pletwonurka ? ;)

to jedno ze zdjęć z ostatniej Podstawówki Szybowcowej 2012

Dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam,
Wojtek
wojtek.laskowski
Administrator

Postprzez wojtek.laskowski » 10 mar 2013, o 20:37

m.rotko napisał(a):- kadrowanie zdjec (moge sie tym zajac i jeszcze wybrac jakies inne ciekawe, oraz przygotowac je zeby bylo ladniejsze i kazde w tym samym stylu, potrzebuje tylko docelowy rozmiar)

rozmiar 735x489
m.rotko napisał(a):- na dole bym wyrzucil te zakladki: pogoda - zbedne, sa odnosniki do stacji pogodowej jak i do imgw itp

Kiedyś już mieliśmy rozmowę na ten temat, ale chyba na stronie dyskusyjnej stworzonej przez Mariusza Koneckiego - wskrócie dział Planowanie jest dość ważny. Podobne linki były już na poprzedniej stronie Sekcji Szybowcowej. Może zaproponujesz jakieś inne strony do tego działu, które pomagają w planowaniu lotów.
m.rotko napisał(a):- to same ze statystykami, juz rzadko sie je widuje...

sugerowałem się innym stronami Aeroklubów np. Aeroklub Bydgoski
m.rotko napisał(a):- linki ktore tam sa wrzucilbym do osobnej katagori

proszę o propozycje
m.rotko napisał(a):ps. skad sie tutaj wzielo zdjecie pletwonurka ? ;)

to jedno ze zdjęć z ostatniej Podstawówki Szybowcowej 2012

Dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam,
Wojtek
wojtek.laskowski
Administrator

Postprzez mirekhorbacz » 11 mar 2013, o 18:49

Do dnia egzaminów KWT i KTP proszę o wpisy komu nie podoba się płetwonurek !!!!! Mir
mirekhorbacz

Postprzez adrian.maciejowski » 11 mar 2013, o 20:59

Panowie, potrzebujecie fotek w wyższej rozdziałce?
adrian.maciejowski

Re: Odp: Ankieta! Proszę o wzięcie udziału!

Postprzez wojtek.laskowski » 11 mar 2013, o 21:35

tak prosimy
wojtek.laskowski
Administrator

Postprzez mirekhorbacz » 12 mar 2013, o 08:22

Adrian i Michał zrobili w ubiegłym roku naprawdę dużo bardzo dobrych zdjęć. Zachęcam do publikacji bo jest wiele zdjęć z nowym podejściem do tematu, które nie są ogólnie znane. Może by tak coroczny konkurs na najlepsze zdjęcia, które mogły być później publikowane chociażby w kalendarzu? Wybór na zasadzie całorocznego głosowania. W tym celu można wprowadzić nową zakładkę na stronie głównej dostępną dla wszystkich. Mir
mirekhorbacz

Postprzez wojtek.laskowski » 12 mar 2013, o 09:04

jestem za takim pomysłem!
wojtek.laskowski
Administrator

Postprzez m.rotko » 13 mar 2013, o 13:49

wojtek.laskowski napisał(a):rozmiar 735x489

http://rotko.pl/foto/aero.rar - pierwsza paczka
Bylbym wdzieczny ze opinie w jakim stylu mial by byc te fotki. Te aktualne sa strasznie blade, bez kontrastu, moja propozycja jest powyzej.
Czarno-bialych lotniczych unikam, podobnie jak sepii, wiec to z gory odpada
wojtek.laskowski napisał(a):Kiedyś już mieliśmy rozmowę na ten temat, ale chyba na stronie dyskusyjnej stworzonej przez Mariusza Koneckiego - wskrócie dział Planowanie jest dość ważny. Podobne linki były już na poprzedniej stronie Sekcji Szybowcowej. Może zaproponujesz jakieś inne strony do tego działu, które pomagają w planowaniu lotów.

wojtek.laskowski napisał(a):sugerowałem się innym stronami Aeroklubów np. Aeroklub Bydgoski

wojtek.laskowski napisał(a):proszę o propozycje

Chodzilo mi tylko o przeniesienie tych linkow, do podstrony w lewym menu. Dzieki temu obszar roboczy z prawej jest zawsze wolny i przejrzysty.
Te gadgety od statystyk i tej smiesznej pogody bym tylko wyrzucil. Przeciez i tak zawsze potrzebujemy konkretnej prognoze, a nie jakies chmurki z temperatura.
Obrazek

wojtek.laskowski napisał(a):to jedno ze zdjęć z ostatniej Podstawówki Szybowcowej 2012

Wiem bo sam je robilem. Tylko ciekawi mnie to ze nigdzie nie bylo publikowane ;)

mirekhorbacz napisał(a):Adrian i Michał zrobili w ubiegłym roku naprawdę dużo bardzo dobrych zdjęć. Zachęcam do publikacji bo jest wiele zdjęć z nowym podejściem do tematu, które nie są ogólnie znane. Może by tak coroczny konkurs na najlepsze zdjęcia, które mogły być później publikowane chociażby w kalendarzu? Wybór na zasadzie całorocznego głosowania. W tym celu można wprowadzić nową zakładkę na stronie głównej dostępną dla wszystkich. Mir

Pomysl fajny, zostaje tylko sposob wykonania, admin by juz musial cos wykombinowac, a jak nic sie nie znajdzie to zawsze mozna zalozyc osobny temat. Wymaga to jednak wrzucania przemyslanych fotek.
Pzdr, Michal
m.rotko

Następna strona

Powrót do Administracja forum